Wielkanocna zbiórka żywności Print
Written by Ks. Proboszcz   
Monday, 11 February 2013 22:16

Wielkanocna Zbiórka Żywności 2013

w ramach „IV Ogólnopolskiej zbiórki żywności Caritas - Tak, pomagam”. Zbiórka odbędzie się w dniach 8 i 9 marca br. (piątek i sobota), w sklepach na terenie całej Diecezji. Jest to termin ogólnopolski, ustalony przez Caritas Polska.

Udział w akcji mogą wziąć zarówno Parafialne Zespoły Caritas, jak i parafie, przy których nie istnieje PZC. Zapraszamy Parafialne Zespoły Caritas oraz parafie, przy których nie istnieje PZC dowłączenia się do akcji. Przygotowane zostaną plakaty, ulotki oraz identyfikatory dla wolontariuszy, które dostarczone zostaną do parafii. W tym celu należy złożyć zamówienie na specjalnym formularzu dostępnym na stronie www.caritas.zgora.pl iprzesłać go do 15 lutego br. lub złożyć w biurze Caritas w Zielonej Górze, ul. Bema 32-34. Zamówienie można złożyć także telefonicznie, bądź drogą e-mail. W zamówieniu należy podać: liczbę plakatów, ulotek, identyfikatorów, liczbę i nazwę oraz adresy sklepów, liczbę wolontariuszy oraz koordynatora akcji w PZC.

Informacja odnośnie zgody poszczególnych sklepów na zbiórkę:

· Zgoda na zbiórkę w sieci sklepów Biedronka, PoloMarket i Lewiatan jest organizowana bezpośrednio przez Caritas Polska.

· Caritas diecezjalna zwróci się o zgodę na przeprowadzenie zbiórki w sklepach Netto.

· W pozostałych sklepach PZC/parafia uzyskują zgodę sami.

w tym celu prosimy o podanie do 15 lutego br. adresów sklepów, w których PZC/parafia planuje przeprowadzić zbiórkę.

Pani Sylwia Grzyb; This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ; (68) 415 2001 lub 600-990-394
 
 
Parafia Szlichtyngowa