Rekolekcje dla PZC Print
Written by Ks. Proboszcz   
Monday, 11 February 2013 22:18

Serdecznie zapraszamy na Rekolekcje Wielkopostne dla PZC.

Odbędą się one w terminie 22-24 marca 2013 r. w Głogowie (Dom „Uzdrowienie Chorych” im. Jana Pawła II,ul. Novarese 2). Rekolekcje rozpoczną się w piątek o godz. 18.00, a zakończą obiadem w niedzielę ok. godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy zarówno tych, którzy już uczestniczyli w naszych spotkaniach, jak i te osoby, które jeszcze nie uczestniczyły w Rekolekcjach i dla których, tych kilka dni, pozwoli inaczej spojrzeć na działania podejmowane w Zespole. Prosimy o zachęcenie wolontariuszy do przyjazdu na Rekolekcje. Nie ma limitu osób z jednego PZC. Zgłoszeń można dokonać telefonicznie. Koszt rekolekcji to 170 zł od osoby, z czego PZC pokrywa 50%, drugą część pokrywa Caritas diecezjalna. Opłaty za pobyt należy przekazać na konto Caritas diecezji, najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem rekolekcji. Ilość miejsc ograniczona. Nieprzekraczalny termin zapisów do dnia 15 marca 2013.

 
 
Parafia Szlichtyngowa