Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie Drukuj
Wpisany przez Ks. Proboszcz   
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 11:23

 

argaiv1429

 

Zmarł  w Rumii w wieku 85 lat Ks. Stanisław Kozera, salezjanin, wieloletni kapelan Sióstr Salezjanek we Wschowie. Pogrzeb w Wielką Środę w Rumii.

Ks. kapelena Stanisław  często przyjeżdzał do naszej parafii z posługą kapłańską. Również  chętnie pomagał proboszczom naszego Dekanatu Wschowa.Modlitwie Parafian i mieszkańcom dekanatu polecam zmarłego Ks. Stanisława.

Jestem wdzięczny ks. Stanisławowi - jak dziekan dekanatu - za posługę kapłańska w naszym dekanacie i wspaniałe świadectwo kapłańskie. To był kapłan wielkiego serca i gotowy zawsze nieść pomoc duszpasterzom i Ludowi Bożemu. Bóg zapłać Księże Stanisławie, niech Bóg da Ci niewiędnący wieniec chwały  w swoim Królestwie.

Rodzinie Salezjańskiej składam wyrazy kapłańskiego wpółczucia , zapewniam o modlitwie i o mszy św. w Jego intecnji.

Ks. Antoni Łatka

proboszcz

 
 
Parafia Szlichtyngowa