60 lat kapłaństwa Drukuj
Wpisany przez Ks. Proboszcz   
sobota, 29 kwietnia 2017 21:41

"Jesteś kapłanem na wieki...'

argaiv1457

 

Dzisiaj - 29 kwietnia 2017r. Ks. kanonik Czesław Ucieklak i ks. kanonik Jan Dyrda w kościele parafialnym pw. św. Stanisława BM we Wschowie w otoczeniu kapłanów i wiernych licznie zebranych świętowali 60 lecie  swoich święceń kapłańskich.

Od lewej: ks. proboszcz Dariusz Ludwikowski, ks. kan. Jan Dyrda, ks. kan. Czesław Ucieklak

Dostojnym Jubilatom życżymy dobrego zdrowia oraz wiele łask Bożych na dalsze lata.

Jednocześnie jako dziekan pragnę bardzo serdecznie podziękować Jubilatom za aktywność w dalszej posłudze kapłańskiej w dekanacie, zwłaszcza ks. kanonikowi Czesławowi, który mieszka we Wschowie i jest zawsze dostępny..

Bóg zapłać. Dostojnych Jubilatów polecam Waszym modlitwom

ks. Antoni Łatka

dziekan

 
 
Parafia Rzymskokatolicka w Szlichtyngowie 2011