Na ryby - 2017r. Drukuj
Wpisany przez Ks. Proboszcz   
sobota, 06 maja 2017 20:10

Sezon wędkarski rozpoczęty

argaiv1429

Dzisiaj - 6 maja br. koło wędkarskie rozpoczęło sezon wędkarski XXV Spławikowymi Mistrzostwami Koła o Puchar Pani Burmistrz. Ze względu na bardzo wysoki stan Odry zawody miały miejsce w Łęgoniu .  Stawiło się 17 wędkarzy. W kategorii Seniorów puchar wywalczył ks. proboszcz Antoni Łatka, drugi był Zbigniew Kuczkowiak a trzeci Stefan Paszkowski . Najlepszym puchary i medale wręczała Burmistrz M i G Szlichtyngowa Elżbieta Rahnefeld. Gratulujemy.  Zawody zaczęły się przy znośniej pogodzie, a zakończyły się przypadającym deszczu. Dziękujemy Organizatorom za trud zorganizowania zawodów. Sezon wędkarski został otwarty.

Z D J Ę C I A

Nasze łowisko

Najmłodszy zawodnik - oprócz medalu - wybrał kołowrotek

------------------------

Więcej zdjęć pózniej

Seniorzy medaliści

Sezon wędekarski 2017r. otwarty, każdy coś złapał

G A L E R I A

 
 
Parafia Szlichtyngowa