Andrzej Sypniewski nie żyje - szwagier ks. proboszcza Drukuj
Wpisany przez Ks. Proboszcz   
poniedziałek, 08 maja 2017 20:59

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie..

argaiv1429

Moja Siostra Marysia  z mężem Andrzejem

Dzisiaj - 8 maja br. w godzinach rannych w szpitalu w Zielonej Górze zaopatrzony sakramentami św. zmarł  w wieku 59 lat mój Szwagier ANDRZEJ  SYPNIEWSKI , który bardzo dużo pomagał mi  razem z moją Siostrą Marylą na plebanii w Szlichtyngowej od początku mego objęcia parafii. Jestem Mu bardzo wdzięczny za wszelką pomoc, dobrać. Wczoraj podziękowałem Mu  i pożegnałem  w szpitalu.

Siostrze, Ich dzieciom z Rodzinami, Rodzinie  składam wyrazy głębokiego współczucia , zapewniam o modlitewnym wsparciu  i proszę o modlitwę za Niego i modlitewne wsparcie dla Nich.

ks. Antoni Łatka

 
 
Parafia Szlichtyngowa