Niedziela Wielkanocna 5 2017a Drukuj
sobota, 13 maja 2017 14:34

„Daj mi Jezusa o Matko moja…”

1. W dniu dzisiejszym:

-  o g. 11.00 - 33 dzieci z naszej parafii po raz pierwszy będę w pełni uczestniczyła we mszy św. pierwsza komunia – dzieci te przygotowywała p katechetka Elżbieta Moskalewicz – serdeczne Bóg zapłać.

Na nabożeństwo majowe dzieci przyjdą dziś na g. 17.00. Po nabożeństwie – msza św. ok. g 18.00.

W ciągu Białego Tygodnia – dzieci przychodzą na g.17,30 i zostają na mszy św.

W środę dzieci pierwszokomunijne udają się z pielgrzymką do Grodowca

1. 2. Mamy nowych świętych – św. Hiacynta i św. Franciszek z Fatimy, któm 100 lat temu ukazała się Maryja. Uroczystości jubileuszowe były transmitowane wczoraj przez TV.

. Bóg zapłać za:  ofiary na tacę, sprzątającym  kościół

3. modlimy się o pokój w świecie

4.  W przyszłą niedzielę:

- parafia Wilków ma wizytację biskupią połączoną z dorocznym odpustem ku czci św. Jana Nepomucena o g. 13.00. Na te uroczystości ks. Proboszcz serdecznie zaprasza. Księdza biskupa i  proboszcza polecam Waszym modlitwom.

- we Wschowie – obchodzony będzie Powiatowy Dzień Strażaka . O g. 13.00 msza św. w kościele św. Stanisława BM, po mszy św. imprezy okolicznościowe, na które jesteśmy zaproszeni.

5. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie kościoła na uroczystość komunijną. Bóg zapłać.

6. WIEŚCI Z KURII DIECEZJALNEJ -    http://kuria.zg.pl/

List Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego – czytaj na stronie Kurii