Niedziela 13a-2017 Drukuj
Wpisany przez Ks. Proboszcz   
sobota, 01 lipca 2017 21:07

Pan moim dziedzictwem i przeznaczeniem, to On mój los zabezpiecza.

argaiv1859

 

1. W dniu dzisiejszym:

- msze św. o g. 8.00, 11.00, 18.00 w Zamysłowie o g. 9.30

- Koronka do Bożego Miłosierdzia o g. 15.00 – zapraszamy

- dzisiaj wyrusza Piesza Diecezjalna Pielgrzymka Rolników z Otynia na Jasną Górę – Modlitwą wspierajmy rolników pielgrzymów naszej diecezji idących na Jasną Górę, którzy . Parafia św. Stanisława BM we Wschowie organizuje grupę   pielgrzymkową. Można z nimi pielgrzymować duchowo.

- o g. 11.00 – zmiana tajemnic różnicowych:

Intencja ewangelizacyjna: Aby nasi bracia, którzy oddalili się od wiary, mogli, również za sprawą naszej modlitwy i ewangelicznego świadectwa, odkryć na nowo bliskość miłosiernego Pana i piękno życia chrześcijańskiego.

2. Rozpoczął się czas wakacji, urlopów, zasłużonego wypoczynku. Życzymy wszystkim dobrego wypoczynku. Niedziela jest szczególnym  nabieraniem krzepy u Pana. Jezusa. Przypominamy o świątecznym stroju uczestników mszy św.

3. Intencje mszalne na najbliższy tydzień i miesiąc  wywieszone w gablocie. Msze św. codziennie o g. 18.00

4. Zachęcam do włączenia się w pieszą pielgrzymkę Zielonogórska na Jasną Górę, która idzie przez naszą parafię;- zapisy do grupy u katechetki  p. Krysi.

Organizatorzy zapewniają: wyżywienie, znaczki grupy, opiekę medyczną, transport bagaży, zakwaterowanie.

5. Przez naszą parafię będzie przechodziła  Piesza Pielgrzymka z Zielonej Góry. Ponieważ oni będą nocować w naszej parafii 3 sierpnia br. bardzo proszę  Czcigodnych Parafian o zgłoszenie  zaproszenia ich na nocleg do swoich domów.  Zapisy przyjęcia na nocleg proszę zgłaszać w zachrystii lub w kopercie rzucić na tace podając ilość, płeć pielgrzymów oraz dokładny adres z telefonem. Dla uniknięcia  problemów z zakwaterowaniem pielgrzymów bardzo proszę nie czekać do ostatniej chwili.

6.. Bóg zapłać za: ofiary,  wpłaty na konto odbudowy , sprzątanie kościoła

7. Wszystkim solenizantkom i solenizantom życzymy wiele łask i błogosławieństw Bożych..

8. W  okresie  wakacyjnym  msze św. będą odprawiane bez zmian. Chyba, że zaistnieje jakaś szczególna okoliczność.

9. W czawartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne

10. Chorych odwiedzimy  7 lipca -  1 piętek od g. 8.00

11. Wszystkim przebywającym na wakacjach  i urlopach na terenie naszej parafii życzę dobrego wypoczynku, dobrej pogody i dobrego samopoczucia wśród nas.

 

Obchodzącym imieniny, rocznice, jubileusze  Bożego błogosławieństwa i opieki św. Patronów życzy

ks. Antoni Łatka - proboszcz

Szlichtyngowa, 02.07.2017r.

 
 
Parafia Rzymskokatolicka w Szlichtyngowie 2011