Na ryby - zawody wędkarskie Kaszalota 2017 Drukuj
Wpisany przez Ks. Proboszcz   
sobota, 05 sierpnia 2017 20:50

Na ryby....

argaiv1952

 

Na stawie rybnym w Siedlnicy miały miejsce kolejne zawody wędkarskie gruntowo-spławikowe Koła Kaszalot z Szlichtyngowej. Do walki o pierwsze miejsc przystąpiło 12 wędkarzy. Po złowieniu ryby sędzia zawodów ważył złowioną rybę, zapisywałw notesie i ryba wracała do wody. Zawody trwały od g. 5.30 do 14.00 z przerwą na śniadanie (uwędzony pstrąg). Mistrzem zawodów i najlepszym karpiarzem (brały przeważnie karpie) okazał się Stefan Paszkowski, który złowił ponad 27kg ryb żywej wagi. Razem złowiono podczas zawodów ponad 71.77kg ryb.  Pezers Koła Adam Fałda pogratulował najlepszym i wszystki podziękował za obecności.Kolejne zawody spiningowe 3 września br. na Odrze. Zakończono zawody wspólnym zdjęciem.

GALERIA  ZDJĘCIOWA

 
 
Parafia Rzymskokatolicka w Szlichtyngowie 2011