Pielgrzymka na Jasą Górę Drukuj
Wpisany przez Ks. Proboszcz   
sobota, 12 sierpnia 2017 07:59

Madonno Czarna Madonno, jak dobrze Twym dzieckiem być...

argaiv1952

 

Co roku na zakończenie pieszych pielgrzymek naszej diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej udają się pielgrzymi z naszej parafii i sąsiednich. Biorą oni udział w powitaniu wchodzących pielgrzymów. Uczestniczą w uroczystej mszy św. koncelebrowanej pod przewodnictwem Księdza Biskupa  w kaplicy Cudownego Obrazu Jasnogórskiej Pani i Królowej. Z naszej parafii na Jasną Górę pieszo z Pielgfrzymka Zielonogórską udało się dwoje parafian: Helena Telus  i Wojciech Krygier, którzy wrócą do domu autokarem z pielgrzymami.

Pielgrzymom życzymy błogosławieństw a Bożego, szczególnej opieki Jasnogórskiej Pani i szczęśliwego powrotu.

Modlitwa i błogosławieństwo pielgrzymów

Wsiadamy i ruszamy...

Kierowca "Formuły 1" - pMieczysław piowiezie pielgrzymów

 
 
Parafia Rzymskokatolicka w Szlichtyngowie 2011