Nowy rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty Drukuj
poniedziałek, 04 września 2017 12:28

Witaj szkoło....

W dniu dzisiejszym - 04.09.2017r. został rozpoczęty nowy rok szkolny. Mszę św. szkolną dla obu szkół:  Gimnazjum im. Noblistów Polskich - 68 uczniów, Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II - 228 uczniów, Grono Pedagogiczne liczy 28 nauczycieli, o g. 8.00 odprawił  i kazanie powiedział ks. proboszcz w kościele parafialnym. Po mszy św. dziatwa szkolna udała się do szkół na apel. Na apelu - plac apelowy - w Szkole Podstawowej  im. Jana Pawła II oprócz uczniów, ich rodziców, nauczycieli i wychowawców i zaproszonych gości serdecznie wszystkich powitał dyrektor Daniel Mika  i pasował na uczniów dzieci klas pierwszych. Głos zabrali: burmistrz Elżbieta Rahnefeld, Komendant Powiatowy Policji Tomasz Kłosowski, który wraz z obecnymi miejscowymi policjantami wręczył uczniom klas pierwszych kamizelki odblaskowe, zachęcający by dzieci je nosiły dla swojego i innych bezpieczeństwa . Po uroczystym ogłoszeniu przez dyrektora szkoły ROK SZKOLNY 2017/2018 UWAŻAM ZA OTWARTY, uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowacami, a goście zostali poproszeni na kawę.

Wszystkim w SP i Gimnazjum : uczniom,rodzicom, dyrekcji, nauczycielom i wychowawcom życzymy błogosławieństwa Bożego , opieki św. Patronów. POWODZENIA

------------------------------------

G A L E R I A

Do kościoła chodzić trzeba