Pielgrzymka Prawników na Jasną Górę - 2017 Drukuj
sobota, 16 września 2017 20:13

Szczęść Boże!

Pragnę poinformować, że 7 października 2017 r. odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Prawników na Jasną Górę.

Zapraszam do uczestnictwa wszystkie osoby wykonujące zawody prawnicze oraz studentów prawa.

Ramowy program TEGOROCZNEJ Pielgrzymki Prawników
na Jasną Górę

09.30 Droga Krzyżowa na Wałach – oprawa Duszpasterstwo Archidiecezji Łódzkiej.

11.00 Eucharystia w Kaplicy Matki Bożej Jasnogórskiej - oprawa liturgiczna Duszpasterstwo Archidiecezji Łódzkiej.

12.30 Druga część spotkania: wykładowo – dyskusyjna w Kaplicy św. Józefa (poza murami Klasztoru)

Konferencja: „Kościół a Eucharystia. Kontrowersje wokół Amoris laetitia papieża Franciszka” - ks. dr Zbigniew Sobolewski (PWT Warszawa, Dyrektor Dzieła Pomocy
Ad Gentes, autor książek i publikacji o tematyce moralno – religijnej)

14.00 - Zakończenie

Szczegółowe informacje i zgłoszenia: tel. 663 364 994, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ks. dr Dariusz Mazurkiewicz

Diecezjalny Duszpasterz Prawników