Niedziela 26-2017a Drukuj
sobota, 30 września 2017 20:10

Daj mi poznać Twoje drogi Panie i naucz mnie chodzić Twoimi ścieżkami…

1. 1. W dniu dzisiejszym: msza o g. 8.00, 11,00, 18.00

- zmiana tajemnic różańcowych

Październik
Intencja ogólna: Aby w świecie pracy wszystkim były zagwarantowane poszanowanie i ochrona praw, a bezrobotnym została dana możliwość przyczyniania się do tworzenia wspólnego dobra.

- o g. 15.00 – koronka do Miłosierdzia Bożego

- 17.30 – nabożeństwo różańcowe

- o g. 18.00 sza św. z udziałem parafialnej grupy Synodalnej, po mszy ok. g. 19.00 – spotkanie grupy na plebanii.

3.Od 2 października - rozpoczynamy w  całym Kościele  miesiąc modlitw różańcowych. Pamiętamy, że Maryja w Fatimie wielokrotnie apelowała o odmawianie różańca. I my znajdźmy w tym miesiącu czas na modlitwę różańcową. Wierni, którzy odmówią różaniec w kościele lub rodzinie  zyskują odpust zupełny pod zwykłymi warunkami / stan łaski uświęcającej/.

W SZLICHTYNGOWIE - nabożeństwo różańcowe codziennie o g. 16.30, po nabożeństwie  msza św.

Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich, zwłaszcza dzieci. Okazja do spowiedzi św. w czasie nabożeństwa. Po nabożeństwie różańcowym - Msza św.

W Zamysłowie: nabożeństwo różańcowe o g. 18.00.

Msze św. w Zamysłowie w dni powszednie o ile będą – po różańcu: ok. g. 18.30

4. Chorych odwiedzimy w piątek od  g. 8.00 . Zachęcam do praktyki 9 pierwszych piątków miesiąca

5. Intencje mszalne; msze św. w Szlichtyngowej : 17.00

6. Bóg zapłać za ofiary, sprzątanie kościoła, wpłaty na konto odbudowy

7. Zwracam się  do posiadających sady z owocami – proszę o ich zebranie i przekazanie do Sióstr Zakonnych we Wschowie, albo zgłosić do mnie.

8. 4 października br. -  przypada św. Franciszka jesteśmy zaproszeni na odpust do klasztoru Ojców Franciszkanów do Wschowy na uroczysta sumę o g. 18.00.

9. Od - 2 października  - zmiana godzin odprawianych mszy św. – czas jesienno-zimowy: msze św. o w niedziele i dni powszednie o g. 17.00. Różaniec o g. 16.30.

10. SOBOTA – 7 PAZDZIERNIKA  -  1 SOBOTA MIESIĄCA -  NMP Różańcowej

-  o g. 9.00 – msza św.. z udziałem Róż Żywego Różańca

-Parafia św. Jadwigi we Wschowie  organizuje wyjazd do Łęknicy na  RÓŻANIEC  BEZ GRANIC.  Zgłoszenia do Wschowy – wyjazd 7 października o g. 7.00. Koszt 40zł.

-  Nasza parafia 7 października organizuje pielgrzymkę Róż Żywego różańca , inni też mogą się zapisać. Wyjazd 7 października - sobota o g 7.30. Koszt 30zł.

11. W przyszłą niedzielę:

- zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia

- poświęcenie różańcom dzieciom i spotkanie formacyjne Rodziców

-  nabożeństwo różańcowe o g. 16.30, msza św. o g. 17.00

- będziemy zbierać podpisy  dla popracja inicjatywy ustawodawczej ZATRZYMAJ ABORCJĘ -  trzeba wspisać nr PESELU i i zlożyc podpis.