Zmarł Stanisław Orłowski Drukuj
Wpisany przez Ks. Proboszcz   
czwartek, 09 listopada 2017 19:42

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie  Dzisiaj - 09.11.2017r. - czwartek- w godzinach rannych po długiej chorobie, zaopatrzony sakramentami św. , zmarł STANISŁAW  ORŁOWSKI, ur. w 1930r. zamieszkały w Szlichtyngowej.

argaiv1878

Pogrzeb - 12 listopada br. O g. 13.30 poprzedzony modlitwą różańcową za zmarego pół godziny wcześniej (13.00). Po mszy , która zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Szlichtyngowej, zmarły zostanie odprowadzony i pochowany na miejscowym Cmentarzu Komunalnym.

Modlitwa różańcowa za zmarłego w kościele parafialnym zostanie odmówiona w piątek po mszy wieczornej.

Rodzinie składam wyrazy współczucia i zapewniam o modlitwie.

ks. Antoni Łatka

proboszcz

 
 
Parafia Rzymskokatolicka w Szlichtyngowie 2011