Niedziela 32-2017a Drukuj
sobota, 11 listopada 2017 21:28

„Wołam do Ciebie, bo Ty mnie Boże wysłuchasz...”

1. W dniu dzisiejszym 12.11.2017

- msze św. o g. 8.00,11.00, 17.00; Zamysłów – 9.30

– Niedziela Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka do puszki na pomoc

dla tych kościołów

- msza św. z udziałem dzieci komunijnych i ich rodziców, po mszy spotkanie formacyjne

- o g. 13.30 – pogrzeb zmarłego Stanisława Orłowskiego. Pół godziny wcześnie różaniec za zmarłego w naszym kościele. Zmarły zostanie pochowany na miejscowym cmentarzu.

1. 2. 13 listopada – poniedziałek -  przypada główna uroczystość świętych  5 Braci  Męczenników  w Międzyrzeczu. Prośmy naszych  Patronów o szczególną opiekę dla całej naszej diecezji.
  2. Modlimy się o pokój w świecie zwłaszcza w krajach arabskich

4. W sobotę – 18 listopada pielgrzymka do Legnicy, kościoła, w którym miał miejsce cud eucharystyczny – św. Jacka. Wyjazd o g. 7.00, powrót około południa. Nie mam już miejsc. Przyjedziemy do Zamysłowa po pielgrzymów, proszę czekać na przystanku o g. 6.45

5. Pamiętajmy na modlitwie za zmarłych. Wypominki po każdej mszy św.

6. Intencje mszalne; msza św.  w kościele parafialnym o g.17.00 . W Zamysłowie  15.11. – środa o g. 16.00

7. Bóg zapłać za ofiary na tacę, sprzątanie kościoła mieszkańcom ul Głogowskiej. Od przyszłej soboty kościół będą sprzątać mieszkańcy ulicy …………………………..

8. Polecamy gazety katolickie: Niedziela , Gościa Niedzielnego, Małego Gościa

9. W przyszła niedzielę:

- przypada uroczystość Chrystusa Króla, kończąca rok liturgiczny

-  nasze Seminarium Duchowne obchodzi swoje święto

- ofiary złożone na tacę w całej naszej  diecezji  przeznaczone będą na Seminarium Duchowne

– msza św. o g. 11.00  z udziałem młodzieży przygotowującej się do bierzmowania

11. Wypominki będą czytanie do 19  listopada br. włącznie

12. Dnia 16 listopada przypada 4 rocznica śmierci ks. Adama Palczak. Zmarłego proboszcza naszej parafii polecam Waszym modlitwom.