Niedziela 33-2017a Drukuj
sobota, 18 listopada 2017 22:19

"Strzeż mnie o Boże Tobie zaufałem..."

1. W dniu dzisiejszym – 19.11.2017 - msze św. o g. 8.00, 11.00, 17.00

- przypada Światowy Dzień Ubogich - pamiętajmy o nich.

- dzisiaj o g. 11.00 – msza św. z udziałem młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

- taca przeznaczona będzie na nasze Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.

- dziś jesteśmy zaproszeni  do Wschowy - Domu Kultury od g. 15.00 na CECYLIADĘ -  Przeglądu Piosenki Religijnej w wykonaniu wielu zespołów.

- o g, 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

2. Bardzo serdecznie zachęcam dzieci i ich rodziców do robienia adwentowych lampionów. Można kupić gotową składankę lampionu.

3. Zachęcam do modlimy się w wyniesienie na ołtarze  sługi Boże: bp Wilhelma Pluty, kard. Stefana Wyszyńskiego.

4. Modlimy się za ofiary kataklizmów.

5. W przyszłą niedzielę - powołaniowa

- 26.11 -przypada uroczystość Chrystusa Króla zakończy rok liturgiczny.. W tym dniu   przypada patronalne święto Akcji Katolickiej

- klerycy i profesorowie naszego Seminarium Duchownego udadzą się do parafii ze słowem Bożym oraz spotkają się z młodzieżą. i razem z ludem Bożym będą  się modlić o nowe powołania kapłańskie i za Seminarium, również będą zbierać ofiary..

6. Intencje mszalne; codziennie msza św. w kościele parafialnym o 17.00,-  po mszy św. wypominki, do soboty włącznie

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, ofiary na tacę, wszelkie wpłaty na konto odbudowy

7. Opłatki i świece na stół wigilijny będą  rozprowadzane  od 1 Niedzieli Adwentu.
8. Przygotowujemy się do Orszaku Trzech Króli na 6 stycznia 2016r.

9. Zbiórka kandydatów na ministrantów - piątek o g. 15.30.