Niedziela WP-3b 2018 Print
Sunday, 04 March 2018 00:26

„Pan jest łaskawy, pełen miłosierdzia”....

1. 1. W dniu dzisiejszym:

O g. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych , INTENCJA  Aby cały Kościół uznał pilną potrzebę formacji do rozeznania duchowego w aspekcie indywidualnym i duchowym

- Gorzkie Żale o g. 17.00, po GŻ - msza św.

- modlitwą wspierajmy rekolekcjonistów

- modlimy się szczególnie za niewiasty w związku z Dniem Kobiet

2. W minionym tygodniu  zakończyliśmy w naszej parafii doroczne rekolekcje wielkopostne.

Frekwencja była małą. Może ze względu na duży mróz?? Bóg zapłać wszystkim  którzy wzięli udział w  rekolekcjach, a także za wszelką pomoc w  rekolekcjach.

Modlimy się za tych, którzy z lenistwa lub małej wiary nie wzięli udział w tych rekolekcjach i

spowiedzi, aby nadchodzące święta przeżywali pojednani z Bogiem i bliźnimi.

3.  Przez cały Wielki Post  będą  do puszek na ścianie  składamy  biednych JAŁMUŻNA.

4. Pamiętajmy o tradycyjnej zbiórce na kwiaty do Grobu Pańskiego. Ofiary składamy ks. proboszczowi.  W poszczególnych wioskach proszę zebrać od wszystkich mieszkańców.

5. Intencje mszalne - przeczytać

6. Msze w ciągu tygodnia o g.17.00 – intencje mszalne

7. PASCHALIKI będą od przyszłej niedzieli

8..   Dar 1% z podatku na rzecz  Organizacji Pożytku Publicznego

OPP -CARITAS DIECEZJI ZIELONGÓRSKO-GORZOWSKIEJ,

KRS - 0000226818 lub z naszej Gminy  - VIRTUS

11. Papieska inicjatywa modlitewna obejmująca cały świat: 24 GODZIN DLA PANA, pod hasłem TY UDZIELASZ PRZEBACZENIA

W naszej diecezji tym  dniem modlitewnym będzie 9 marca BR.

Kościołami modlitewnymi naszego dekanatu będą: PLAN CZUWANIA

Św. Stanisława BM –                              g. 15.00 – 16.00  Godzina Miłosierdzia

św. Józef Oblubieńca NMP (klasztor)    g. 16.00 – 17.00  Adoracja Najśw. Sakramentu

św. Jadwigi Królowej                             g 20.00 – 21.00 różaniec z udziałem księży z dekanatu

g. 21.00 Apel i zakończenie dnia modlitw

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców parafii Dekanatu Wschowa na udział we wspólnej modlitwie W INTENCJI Synodu Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

12. W dniach 9-10 marca – zbiórka  żywności w naszych sklepach pod hasłem  I TY MOŻESZ POMÓC. Dobroci Waszego serca polecam tę sprawę.

13. W przyszłą niedzielę o g. 11.00 msza św. z udziałem, dzieci komunijnych i ich rodziców.

14. W zawiązku z przygotowaniem kościoła do konsekracji i rozpoczętymi pracami technicznymi i malowaniem kościoła ,Waszej ofiarności finansowej  Kochani Parafianie polecam tę sprawę. Można bezpośrednio wpłacać na konto Odbudowy większe sumy.

15. Bóg zapłać sprzątającym

16. Polecam prasę katolicką Niedziele , Gościa Niedzielnego, Małego Gościa

17. Droga Krzyżowa – piątek o g. 16:30, w Zamysłowie po mszy o g. 18.00

18. dnia 8 marca modlitwom Waszym polecam wszystkie niewiasty.