Bierzmowanie w parafii Print
Written by Ks. Proboszcz   
Wednesday, 30 May 2018 03:25

O Stworzycielu Duch przyjdź...

 

Dnia 28 maja 2018r. w kościele parafialnym w Szlichtyngowej Ksiądz Biskup Adam  Dyczkowski udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży z parafii: Szlichtyngowa, Siedlnica i Wschowa. Na początku mszy św. Ksiądz Biskup został powitany przez młodzież ich rodziców i księdza proboszcza. Młodzież w Szlichtyngowej do sakramentu bierzmowania przygotowywała katechetka Krystyna Felińska i ksiądz proboszcz przez comiesięczne spotkania formacyjne. W kazaniu Ksiądz  Biskup zwrócił uwagę na wartość dawania świadectwa wiary we współczesnym świecie przez mężne jej wyznawanie i życie według jej zasad. Przed zakończeniem mszy św. Ksiądz Biskup podziękował Rodzicom za troskę o wiarę swoich dzieci. Młodzież podziękowała Księdzu Biskup za udzielony sakrament, rodzicom za troskę o wychowanie, księżom i katechetkom za przygotowanie i świadkom i wszystkim obecnym za modlitwę. Po błogosławieństwie Księdza Biskupa młodzież zaśpiewała MY CHCEMY BOGA.

Z D J Ę C I A

 
 
Parafia Szlichtyngowa