Niedziela 15 - 2018b Drukuj
sobota, 14 lipca 2018 21:56

„Ożyje serce szukających Boga”

1. W  dzisiejszą  niedzielę:

- modlitwą wspieramy idących pielgrzymów na Jasną Górę

- o g. 15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego

2. Trwają wakacje, urlopy - jak ten czas przeżywamy? Uczestnicząc w każdą niedzielę i święta we  mszy dajemy świadectwo wierze. Obecna trudna sytuacja wymaga od nas szczególnego świadectwa wiary i miłości.

3.  Wszystkim  obchodzącym imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości łask Bożych i opieki  świętych patronów.

4. Zapowiedzi: 3. Dudziak Sławomir z Sławy i Sobczak Patrycja z Wyszanowa

1. Marcin Apolinarski z Szlichtyngowej i Ewa Karpińska z Polkowic

5.  Bóg zapłać za złożone ofiary, wpłaty na konto odbudowy, sprzątanie kościoła.

6. . Przypominam o pieszej pielgrzymce  na Jasną Górę dołączając do pielgrzymów idących przez naszą parafię. Proszę zapisywać się na pielgrzymkę pieszą na Jasną Górę  u p. Krystyny Felińskiej

Zachęcam  bardzo serdecznie do przyjęcia pielgrzymów  idących z Zielonej Góry  na Jasną Górę      3 sierpnia br. Dotychczas zgłosiło się bardzo mało rodzin. Bardzo proszę o dalsze zgłoszenia w zachrystii lub u pani  Kostusik w sklepie..

Planowana jest również  tradycyjnie wyjazd na Jasną Górę  z 11 na 12.VIII po pielgrzymów pieszej pielgrzymki Głogowskiej  z przejściem ostatniego odcinka trasy pielgrzymkowej.

Ci, którzy chcą jechać proszę przy zapisie obowiązkowo wpłacać po  60zł  u p. Kostusik

7.. Intencje mszalne - msza św.  codziennie o g. 18.00

8. Polecam waszej modlitwie tegoroczne żniwa.

9. Polecam prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego.

10. W przyszłą niedzielę:

Zamysłów  - odpust - 22 lipca – niedziela  o g. 13.00 - bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy i poświęcenie nowego dzwonu  - nie będzie mszy o g. 9.30

- proszę przygotować kościół: sprzątanie 6 rodziny, ukwiecenie,

- dziewczynki do sypania kwiatów w czasie procesji

- dzieci I komunijne przyjdą w strojach komunijnych.

- okazja do spowiedzi św. przede mszą św. pół godziny

- msza św. we  piątek  o g. 19.00 – spowiedź przede msza św.

Bitart 2014