Intencje- październik 2018 Print
Written by Ks. Proboszcz   
Sunday, 07 October 2018 11:50

"Miłość Boga jest przedsmakiem nieba"
św. Jan Maria Vianney



INTENCJE
PAŹDZIERNIK 2018

1 poniedziałek
17.00 dziękczynna w 41 rocznicę ślubu, P. Urszula i Bronisław Likwiarz

2 wtorek, Świętych Aniołów Stróżów
17.00 + Jan Szulc i ++ jego rodziców: Zofii i Józefa

3 środa
17.00 + Marika Werner

4 czwartek
17.00 + Konrad Borowski

5 piątek
17.00 + Wanda Weleszczuk
18.00 ( Zamysłów) ++ Eugeniusz Kruszyk, Małgorzata i Ludwig

6 sobota
17.00 ++ z rodziny Gawlickich i Dederków i Elżbieta Piotrowska

7 XXVII Nd Zwykła Matki Bożej Różańcowej
8.00 + Franciszek Malica
11.00 ++ Antoni, Teodor Tyszkowscy
11.00 w int. Żywego Różańca
17.00 ++ Teofilę i Aleksandra Całkowskich i ich dzieci

Zamysłów 9.30 ++ Leon Zwarycz i ++ z rodz. Zwaryczów, + Jan Olejnik

8 poniedziałek
17.00 +Alojzy Dybiżbański
17.00 + Fularz Marian, Helena, Stanisław

9 wtorek
17.00 ++ Bolesława Baranowskiego i ++ jego rodziców: Zofię i Piotra

10 środa
17.00 ++ Olga, Kwiryn Kopaszewscy

11 czwartek
17.00 + Józef Kuczyński

12 piątek
11.00 Msza św. w intencji Jubilatów małżeństwa
17.00 + Bogus Irena w miesiąc po pogrzebie

13 sobota
16.00 Msza św. ślubna
17.00 + Katarzyna Królikowska

14 XXVIII Niedziela Zwykła
8.00 + z rodziny Leszko
11.00 dziękczynna w 25 rocznicę ślubu: Wioletta i Sławomir Wujczak
11.00 50-lecie małżeństwa, o Boże błogosławieństwo i łaski: Jadwiga i Nataliusz Tyszkowscy
17.00 ++ Maria Dym, Natalia Zura

Zamysłów 9.30 ++Feliksa (k.) i Władysław Jardel

15 poniedziałek
17.00 + Danuta Gaweł, ++ Danuta i Stanisław Gil

16 wtorek
17.00 wolna

17 środa
17.00 ++ z rodziny Suszyńskich

18 czwartek Święto św. Łukasza Ewangelisty

15.00 Msza św. dla OSP Szlichtyngowa- poświęcenie samochodu pożarniczego
17.00 + Michał Pabierowski

19 piątek
17.00 + Leokadia Jurcewicz w miesiąc po pogrzebie

20 sobota
17.00 ++ z rodziny Krasowskich i Sobczyków
17.00 ++ Wiktoria, Leonard Rodak, Marianna,, Józef Borowik

21 XXIX Niedziela Zwykła
8.00 + Henrykę Orlicką- 21 r. śmierci
11.00 Dziękczynna w 80. urodziny: Emilia Aduszyńska
17.00 + Franciszek Adamski

Zamysłów 9.30 ++ Rozalia, Józef Czajkowscy, Krzysztof Świątkowski


22 poniedziałek
17.00 Dziękczynna w 80. urodziny Stanisławy

23 wtorek
17.00 + Helena i Franciszek Guźniczak i ich dzieci

24 środa
17.00 + Maria Makowska

25 czwartek
17.00 + Oskar Baran

26 piątek
9.00 w intencji SP im. Jana Pawła II, w kolejną rocznicę nadania imienia
17.00 ++ Zofia i Wojciech Siepak i ich dzieci

27 sobota
16.00 Dziękczynna w 18. urodziny Julii Aleksandrowicz
17.00 ++ Aurelia Jędrak (18 r. śmierci), Edward Jędrak; Januszek Antoniuk

28 XXX Niedziela, Uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła własnego
8.00 ++ Tadeusz Hańko, Tadeusz Sobczak
11.00 dziękczynna w 50. rocznicę ślubu Stanisławy i Stanisława Andrzejewskich

17.00 ++ Edward, Zygmunt Pawiłojć

Zamysłów 9.30 + Stefan Mróz

29 poniedziałek
17.00 + Katarzyna Królikowska w miesiąc po pogrzebie

30 wtorek
17.00 + Michał Pabierowski

31 środa
17.00 + Agnieszka Mieszczanowicz

 
 
Parafia Szlichtyngowa