Intencje- listopad 2018 Print
Written by Ks. Proboszcz   
Wednesday, 31 October 2018 11:40

INTENCJE
LISTOPAD 2018


1 Uroczystość Wszystkich Świętych
8.00 + Kazimierz Jarmoluk
12.00 za wszystkich zmarłych spoczywających na naszych cmentarzach i zmarłych z naszych rodzin

Zamysłów 9.30 za ++ Tadeusza, Mariannę i Franciszka Rybskich

2 Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
9.00 ++ Alojzy Dybiżbański i ++ Stanisława i Czesław
9.00 ++ Franciszkę i Józefa Krauzów, + Grzegorz Kędziora

17.00 ++ Roman Ratajczak i ++ jego rodzice
Zamysłów 9.30 ++ Zofia, Władysław Lech, Bieleckich, Piotr, Piotr

3 sobota
17.00 ++ Katarzyna, Wawrzyniec Wąsiewicz

4 XXXI Niedziela zwykła
8.00 ++ Lucyna, Józef Pakuła, Tadeusz, Genowefa, Aleksander Hańko i ++ z ich rodzin
11.00 dziękczynna w 50 urodziny p. Wiolety Pietuch
11.00 Msza św. od Róży 11, o zdrowie i błogosławieństwo
17.00 ++ Maria Zahorska, ++ z rodziny Zahorskich i ++ z rodziny Stasiłojć
Zamysłów 9.30 ++ Anna, Joanna, Franciszek Lucerek

5 poniedziałek
Zamysłów
16.00 + Anna Borowska
17.00 + Katarzyna Królikowska

6 wtorek
17.00 + Krystyna Szmacińska w miesiąc po pogrzebie
Zamysłów 16.00 +Anna Borowska

7 środa
17.00 ++ Karol, Łucja Mały, Florian, Czesława (k), Elżbieta Juja

8 czwartek
17.00 + Zenon Ratajczak i ++ Jan, Stanisława

9 piątek
17.00 + Stanisław Orłowski, I rocznica

10 sobota
15.00 ślubna
17.00 ++ Benigna, Leon Miedziaszczyk i ++ ich dzieci
17.00 + Paulina Pabierowska, XI rocznica

11 XXXII Niedziela Zwykła
8.00 ++ Janina, Zygmunt, ++ Katarzyna, Wawrzyniec Wąsiewicz
11.00 za Ojczyznę
17.00 ++ z rodziny Siepaków i Drewników
Zamysłów 9.30 za wszystkich zmarłych z rodziny Kote i Świątków

12 poniedziałek
17.00 + Bogdan Grzyb w miesiąc po pogrzebie

13 wtorek
17.00 ++ Czesław (2 r. śm.), Stefan Staniszewskich
Zamysłów 16.00 ++ Irena i Marian Bieganowscy

14 środa
17.00 ++ Helena, Aleksander Kostusik, Adam, Zofia
Zamysłów 16.00 + Anna Borowska

15 czwartek
17.00 ++ Jan, Helena Poszelużni

16 piątek
17.00 + Bogdan Grzyb

17 sobota
17.00 ++ Leokadia, Józef Pawłowscy

18 XXXIII Niedziela zwykła

8.00 ++ Grażyna Zarzycka, IV r. śm.
11.00 + Wojciech Ratajczak
17.00 + Michał Pabierowski
Zamysłów 9.30 ++ Stanisław, Apolonia Ciesielscy

19 poniedziałek
17.00 o błogosławieństwo Boże dla Krystyny w 70 urodziny

20 wtorek
17.00 + Bogdan Grzyb
Zamysłów 16.00 + Anna Borowska

21 środa
17.00 + Kazimierz Lasota w miesiąc po pogrzebie
Zamysłów 16.00 + Jan Andrzejewski, I r. śm.

22 czwartek
17.00 + Bogdan Grzyb

23 piątek
17.00 + Stanisława (k), Władysław, Franciszek Sitko

24 sobota
16.00 o Boże błogosławieństwo i łaski dla Pawła i Agnieszki Kawa w 15 rocznicę ślubu
17.00 ++ Julia, Stanisław, Franciszek Kłaczkiewicz, Henrykę Orlicką, Józef Bąk

25 XXXIV Niedziela zwykła, Uroczystość Chrystusa Króla
8.00 ++ z rodziny Smagurów i Jasiewiczów
11.00 + Zofia Wawrzyniak- I rocznica zgonu
17.00 + Janina, Zygmunt Miedziaszczyk
Zamysłów 9.30 ++ Alfreda (k), Feliks Ciećwierz
9.30 + Mieczysław Cichawa


26 poniedziałek
16.00 + Grażyna Pietkiewicz w miesiąc po pogrzebie
17.00 ++ Lucyna (7 r. śm.), Józef Pakuła

27 wtorek
17.00 dziękczynna w 18 urodziny Roksana Adamczyk

28 środa
17.00 + Agnieszka Mieszczanowicz

29 czwartek
17.00 +Stanisław Drygas w miesiąc po pogrzebie

30 piątek, Św. Andrzeja, Apostoła- Święto
17.00 + Andrzej Wojciechowski i ++ jego rodziców

 
 
Parafia Szlichtyngowa