Pielgrzymka do Medjugorie Print

PIELGRZYMKA

DO MEDJUGORIE

26 sierpnia – 3 września 2019

Tematem pielgrzymki jest Medjugoria - kontynuacja Fatimy.

I DZIEŃ

- wyjazd w godzinach rannych. Po drodze Msza św. w Bardzie Śląskim ( Sanktuarium Maryjne ).

- około 22.00 – 23.00 przyjazd i zakwaterowanie na nocleg na północy Chorwacji.

II DZIEŃ

- śniadanie w hotelu i modlitwy w Sanktuarium Krwi Chrystusa w Ludbregu;

- przejazd do Medjugoria i zakwaterowanie w pensjonacie bardzo blisko kościoła, obiadokolacja.

W drodze: Msza św., duszpasterska opieka kapłana, modlitwa, rozważania biblijne, śpiew, konferencje o życiu duchowym, filmy o Medjugorie.

II – VII DZIEŃ

Pobyt w Medjugorie zorganizowany we współpracy z przewodnikiem i tłumaczem:

- codziennie śniadanie i obiadokolacja; w środę/piątek możliwość o chlebie i wodzie;

- codziennie udział w wieczornym parafialnym programie modlitewnym ( Msza św. , modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie – koniecznie wziąć radyjko z UKF i słuchawki ze względu na tłumaczenie );

- nawiedzenie grobu ojca Slavko Barbarica, różaniec w czasie wejścia na Podbrdo ( Wzgórze Objawień ), droga krzyżowa w czasie wejścia na Kriżewac, spotkania z ludźmi wiary: o. franciszkanami oraz widzącymi;

- świadectwa p. Nancy i p. Patrykiem, świadectwa członków wspólnot: Cenacolo, oddanie się Maryi wzorem św. Jana Pawła II wg św. Ludwika we „Wspólnocie Błogosławieństw”;

- w miarę możliwości wyjazd nad Adriatyk – tam Msza św. w sanktuarium zwanym „ Chorwackim Lourdes” oraz plaża; wyjazd nad wodospady Kravica oraz wyjazd do Mostaru.

VIII – IX DZIEŃ

- śniadanie i wyjazd z Medjugoria;

- nocleg w drodze powrotnej.

Koszt wyjazdu:

- 200 EURO oraz 550 zł. ( złotówki można już wpłacać na raty; euro zbieramy w autokarze ).

Uwagi:

- przy zapisie wpłacamy 300 zł zaliczki;

- druga rata do końca czerwca 2019 r.;

- przy rezygnacji z pielgrzymki do miesiąca przed wyjazdem koszty zostaną zwrócone, po tym terminie znajdujemy zastępstwo ( nie ma zwrotów kosztów ).

Informacje i zapisy:

- ks. Jan Sobolewski – Szlichtyngowa – tel.: 65-540-72-25

- p. Renalda Kulas tel.: 68-388-17-30 lub 791-587-004.

WYJAZD MA CHARAKTER RELIGIJNY A NIE TURYSTYCZNY