Intencje wrzesień 2019 Print
Written by Ks. Proboszcz   
Saturday, 31 August 2019 10:18

INTENCJE
wrzesień 2019 rok

1 XXII niedziela zwykła

8.00 ++ Władysław, Kazimiera (k.) Teper
11.00 intencja Żywego Różańca
18.00 + Halina Pawiłojć
Zamysłów 9.30 + Stefan Mróz, ++ Franciszek, Weronika, Stanisław, Eugeniusz

2 poniedziałek

9.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego
18.00 w 30. rocznicę ślubu Marii i Józefa Mieszczanowiczów

3 wtorek

18.00 ++ Ludwik i Janina Sidorowicz, ++ Stanisław i Jadwiga Sidorowicz

4 środa

18.00 + Michał Baszłykiewicz. + Apolonia Baszłykiewicz

5 czwartek

18.00 ++ Helena i Władysław Mika, ++ Wanda, Helena, Stanisław Hofbaer i ich rodziców
18.30 dziękczynna za żniwa i o błogosławieństwo Boże w pracy i życiu

6 piątek

18.00 + Anna Antoniuk, ++ Paweł i Józef Antoniuk, + Januszek Antoniuk
Zamysłów 19.00 ++ Marian, Antoni, Marek Jankowiak, ++ Maria, Jan Sznajder, ++ Genowefa, Sylwester Kmieciak, + Adrianna Andrzejewska

7 sobota

18.00 w 50. rocznicę ślubu Krystyny i Mieczysława Mackiewiczów
Zamysłów 17.00 w 50. urodziny Wioletty Pinke

8 XXIII niedziela zwykła

8.00 ++ Maria, Czesław Neć
11.00 w 40. rocznicę ślubu Urszuli i Czesława Ciesielskich
18.00 ++ Kazimierz, Maciej, Krystyna, Michał Lasota
Zamysłów 9.30 ++ Teresa, Zygmunt Łączni, ++ Anna, Stefan Frąckowiak

9 poniedziałek

18.00 ++ z rodziny Zabierowskich
18.30 w 85. urodziny, o Boże błogosławieństwo Józefy Guźniczak

10 wtorek

18.00 dziękczynna za dar życia dzieci i wnuków
18.30 ++ Irena (I) , Jan Bogus, + Bożena Totośko, + Ryszard Bogus

11 środa

18.00 ++ Kazimiera (k.), Jan Hanc, + Alojzy Dybizbański
Zamysłów 19.00

12 czwartek

18.00 ++ Maria i Czesław Neć
18.30 + Jarosław Cheba, miesiąc po śmierci

13 piątek

16.00 w 50. rocznicę ślubu Aleksandra i Haliny Michalak
18.00 + Marta Jędrasiak

14 Podwyższenia Krzyża Świętego,
odpust parafialny

11.00 Suma odpustowa, za parafian
11.00 + Danuta Gaweł
18.00 + Edward Brzostowski

15 XXIV niedziela zwykła

8.00 ++ Jan, Kazimiera (k.) Hanc i ++ rodziców, + Alojzy Dybizbański
11.00 dziękczynna za dzieci i wnuków
18.00 ++ Franciszek, Marianna Staniccy, + Mieczysław Prus, + Edmund Żański
Zamysłów 9.30 ++ Janina, Marianna, Władysław, Czesław Świątek

16 poniedziałek

18.00 ++ Roman, Józefa (k.), Jacek Ratajczak i + Zygmunt Gibner
18.30 + Piotr Ratajczak

17 wtorek

18.00 + Czesława (k.) Juja, ++ Florian, Elżbieta, Karol, Łucja Małych,
+ Andrzej Mały

18 środa

18.00 dziękczynna za dar życia w kolejne urodziny

19 czwartek

18.00 ++ Marianna, Antoni Kowalczyk i ++ rodziców
18.30 + Piotr Ratajczak

20 piątek

18.00 + Katarzyna Królikowska (I), + Franciszek Królikowski
18.30 dziękczynna w 11. rocznicę ślubu Magdaleny i Łukasza Nalepińskich

21 sobota

16.00 ślubna
18.00 + Janina Gapys, ++ Katarzyna, Wincenty, + Jadwiga Jędrasiak,
+ Władysław Jędrasiak, + Stanisław Górzyński

22 XXV niedziela zwykła

8.00 ++ Franciszka (k.), Józef (m.), Jan Similak
11.00 ++ Tadeusz, Władysława (k.), Feliks Majewskich
18.00 o Boże błogosławieństwo dla Eweliny i Roberta Szolc w 19. rocznicę ślubu
Zamysłów 9.30 ++ Janina, Władysław, Czesław Świątek, + Jan Kote

23 poniedziałek

18.00 ++ Anna, Jan Banaszak, ++ Agnieszka, Franciszek Wawrzyniaków

24 wtorek

18.00 ++ Anna, Józef Greszczuk, ++ Władysława (k.) i Stefan Kubiak

25 środa

18.00 + Anna Peszko
18.30 + Czesława (k.) Kaj, + Ryszard Kaj, + Wacław Kaj

26 czwartek

18.00 ++ Franciszek i Jadwiga Wardeccy
18.30 o Boże błogosławieństwo dla Zuzanny w I rocznicę urodzin

27 piątek

18.00 + Krystyna Szmacińska

28 sobota

18.00 + Wacław Głąb
19.00 dziękczynna za operację i zdrowie dla syna Daniela

29 XXVI niedziela zwykła

8.00 + Władysława (k.) Poźniak
11.00 ++ Norberta (k.), Józef Szklarz, + Anna Guz
18.00 + Michał Pabierowski
Zamysłów 9.30 ++ Janina, Henryk Kamińscy

30 poniedziałek

18.00 + Florian Juja, ++ Czesława (k.), Elżbieta, ++ Karol, Łucja Małych,
+ Andrzej Mały

 

 
 
Parafia Szlichtyngowa