Pomagamy Wojtusiowi Print
Written by Ks. Proboszcz   
Saturday, 11 December 2010 08:52
" Tak niewiele potrzeba..."

ZAMYSŁÓW: Wojtuś  (ur. 27.09.2007r.) był chłopczykiem bardzo żywym, sprawnym, wesołym, wszędzie było go pełno. Chwila wystarczyła...25.04.2010r. uległ wypadowi- topił się... został unieruchomiony. Walka o jego  życie była długa i wyczerpująca. Dziś (grudzień 2010) jest już lepiej. Dzięki intensywnej rehabilitacji powoli powraca do sprawności. To wiele kosztuje rodziców. Chciejmy im pomóc, aby Wojtuś znów biegał, cieszył się podarowanym życiem. 

J a k ? ? ? ?

  Tak niewiele potrzeba. Zbieraj plastikowe nakrętki od wszelkich napojów, płynów . Sprzedaż tych nakrętek pozwoli rodzicom uzyskać dodatkowy fundusz na rehabilitację Wojtusia.

A może KTOŚ da więcej? 

Informacje o sposobie odbioru nakrętek można uzyskać pod nr tel. kom.501 008 173 34 lub 501 008 275

W kościele w Zamysłowie i Szlichtyngowej zostały wyłożone kartoniki, gdzie można wrzucać nakrętki. 

 
 
Parafia Szlichtyngowa